English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN( 6352057)  
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)  
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)  
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI  
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 3 de 03.09.2018 da 18:30 Tur Bitiş Saati: 22:37
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR 2 ½ - ½ 2 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR
2 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR 2 1 - 0 2 DURAN EMRAH 1875   TUR
3 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI 2 1 - 0 2 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR
4 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR 2 0 - 1 2 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR
5 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR 2 0 - 1 2 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR
6 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR 2 1 - 0 2 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR
7 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR 2 ½ - ½ 2 ŞAR CAN 1779 1786 TUR
8 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR 2 ½ - ½ 2 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR
9 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR 2 ½ - ½ 2 AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR
10 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR 2 ½ - ½ 2 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR
11 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR 2 ½ - ½ 2 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR
12 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA 2 1 - 0 2 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR
13 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR 2 0 - 1 2 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR
14 DURAK CAN 1628 1442 TUR 2 0 - 1 2 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR
15 TORUN UFUK 1733 1649 TUR 2 0 - 1 2 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR
16 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR 2 1 - 0 2 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR
17 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE 2 ½ - ½ 2 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR
18 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR 2 0 - 1 2 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR
19 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR 2 1 - 0 2 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR
20 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR 2 0 - 1 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI
21 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR 1 - 0 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR
22 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR 0 - 1 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR
23 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR 1 - 0 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR
24 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR 0 - 1 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR
25 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR + - - SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR
26 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR 1 - 0 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR
27 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR ½ - ½ FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ
28 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR ½ - ½ MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR
29 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR 1 - 0 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR
30 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR 1 1 - 0 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR
31 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR 1 0 - 1 1 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE
32 CAN İLHAN 1836 1744 TUR 1 1 - 0 1 KHALİLOV EMİN   1528 AZE
33 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR 1 0 - 1 1 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR
34 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER 1 0 - 1 1 KONUK ALİ 1802 1808 TUR
35 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR 1 1 - 0 1 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR
36 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR 1 1 - 0 1 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR
37 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR 1 1 - 0 1 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR
38 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ 1 1 - 0 1 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR
39 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE 1 0 - 1 1 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR
40 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ 1 0 - 1 1 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR
41 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR 1 0 - 1 1 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR
42 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR 1 0 - 1 1 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR
43 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR 1 1 - 0 1 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR
44 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR 1 0 - 1 1 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ
45 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR 1 0 - 1 1 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR
46 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR 1 1 - 0 1 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR
47 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR 1 0 - 1 1 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR
48 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR 1 0 - 1 1 KAYACI İSMAİL (B) 1419   TUR
49 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR 1 0 - 1 1 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR
50 METE BURAK 1612 1648 TUR 1 1 - 0 1 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR
51 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR 1 0 - 1 1 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR
52 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED 1 0 - 1 1 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR
53 GÖK YEKTA 1372   TUR 1 0 - 1 1 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR
54 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR 1 0 - 1 1 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE
55 KARA KAAN 1622 1526 TUR 1 1 - 0 1 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR
56 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR 1 1 - 0 1 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR
57 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE 1 1 - 0 1 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR
58 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR 1 1 - 0 1 ALAN ARDA 1320 1072 TUR
59 ATABEYOĞLU SELİN F 1215   TUR 1 0 - 1 1 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR
60 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR 1 1 - 0 1 GÖKER AHMET 1283   TUR
61 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR 1 1 - 0 1 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR
62 ÖNER ENGİN 1610 1413 TUR 1 - - + 1 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR
63 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR 1 1 - 0 1 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE
64 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE 1 0 - 1 1 EREN KUBİLAY 1603   TUR
65 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR 1 0 - 1 1 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR
66 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR 1 1 - 0 1 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR
67 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR 1 1 - 0 1 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE
68 ESUR HARUN     TUR 1 0 - 1 1 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR
69 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR 1 1 - 0 1 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR
70 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR 1 + - - 1 ÇAKIN MERT     TUR
71 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR ½ 1 - 0 ½ ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR
72 ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR ½ 0 - 1 ½ BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR
73 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR ½ 0 - 1 ½ AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR
74 ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR ½ 0 - 1 ½ ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR
75 METİN ENİS 1483 1416 TUR ½ 1 - 0 ½ AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR
76 ESER EFE 1240   TUR ½ ½ - ½ ½ ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR
77 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR ½ 1 - 0 ½ ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR
78 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR 0 0 - 1 0 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR
79 OLGUN EFE 1539 1334 TUR 0 1 - 0 0 ÇALIŞKAN FİKRET 1348 1317 TUR
80 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR 0 0 - 1 0 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR
81 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR 0 1 - 0 0 AVCI ADEM 1204 1314 TUR
82 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR 0 1 - 0 0 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR
83 AKSÖZ ALPEREN 1282   TUR 0 1 - 0 0 KOÇ EROL   1493 FRA
84 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR 0 1 - 0 0 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE
85 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR 0 1 - 0 0 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR
86 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR 0 1 - 0 0 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR
87 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR 0 1 - 0 0 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR
88 ÖZER MUSTAFA KEMAL 1193   TUR 0 0 - 1 0 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR
89 KAYACI HASAN (B) 1399 1294 TUR 0 1 - 0 0 ARSLAN ASYA F 1115   TUR
90 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR 0 1 - 0 0 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR
91 AYHAN ATEŞ ATABEY 1391 1101 TUR 0 1 - 0 0 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR
92 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR 0 - - + 0 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR
93 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR 0 0 - 1 0 SOYER DENİZ 1376   TUR
94 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR 0 0 - 1 0 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR
95 ASLAN MERT 1370   TUR 0 1 - 0 0 CANSIZ TARIK     TUR
96 AZIMZADE SULEYMAN     AZE 0 0 - 1 0 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR
97 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE 0 0 - 1 0 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR
98 ÇALIŞIR HASAN     TUR 0 0 - 1 0 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR
Turkish Chess Federation ©