English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 6 de 05.09.2018 da 18:30 Tur Bitiş Saati: 22:46
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA 5 ½ - ½ 5 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR
2 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR 1 - 0 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR
3 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR ½ - ½ 4 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI
4 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR 4 1 - 0 4 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR
5 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR 4 1 - 0 4 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR
6 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI 4 1 - 0 4 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR
7 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR 4 0 - 1 4 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR
8 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR 4 0 - 1 4 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR
9 ŞAR CAN 1779 1786 TUR 4 1 - 0 4 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR
10 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR 4 1 - 0 4 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR
11 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR 4 1 - 0 4 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR
12 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR 4 1 - 0 4 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR
13 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR 4 1 - 0 4 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR
14 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR 4 1 - 0 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR
15 KONUK ALİ 1802 1808 TUR 1 - 0 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR
16 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR ½ - ½ EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR
17 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR ½ - ½ METE BURAK 1612 1648 TUR
18 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR 1 - 0 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ
19 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR ½ - ½ SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR
20 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR ½ - ½ YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR
21 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR 3 0 - 1 3 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR
22 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR 3 + - - 3 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR
23 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE 3 ½ - ½ 3 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE
24 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR 3 0 - 1 3 CAN İLHAN 1836 1744 TUR
25 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR 3 0 - 1 3 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR
26 AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR 3 0 - 1 3 KARA KAAN 1622 1526 TUR
27 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR 3 0 - 1 3 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR
28 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR 3 1 - 0 3 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR
29 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR 3 0 - 1 3 TORUN UFUK 1733 1649 TUR
30 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR 3 1 - 0 3 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR
31 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR 3 0 - 1 3 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR
32 OLGUN EFE 1539 1334 TUR 3 0 - 1 3 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR
33 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR 3 1 - 0 3 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR
34 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR 3 1 - 0 3 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR
35 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ 3 0 - 1 3 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE
36 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR 3 0 - 1 3 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR
37 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR 3 ½ - ½ 3 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR
38 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR 3 0 - 1 3 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR
39 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR 3 0 - 1 3 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR
40 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR 3 0 - 1 3 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR
41 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR 3 0 - 1 3 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR
42 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR 3 0 - 1 3 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR
43 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR 3 0 - 1 3 DURAK CAN 1628 1442 TUR
44 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR 3 1 - 0 3 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR
45 DURAN EMRAH 1875   TUR - - + 3 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR
46 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR 0 - 1 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR
47 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR 0 - 1 METİN ENİS 1483 1416 TUR
48 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR 0 - 1 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR
49 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR 0 - 1 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR
50 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR 1 - 0 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR
51 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR 1 - 0 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR
52 EREN KUBİLAY 1603   TUR 1 - 0 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR
53 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR ½ - ½ AYDIN ARDA 1381 1246 TUR
54 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR 0 - 1 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE
55 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR 1 - 0 ESUR HARUN     TUR
56 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR 2 0 - 1 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR
57 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ 2 ½ - ½ 2 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR
58 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR 2 0 - 1 2 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ
59 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR 2 0 - 1 2 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR
60 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR 2 0 - 1 2 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR
61 KHALİLOV EMİN   1528 AZE 2 1 - 0 2 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR
62 SOYER DENİZ 1376   TUR 2 0 - 1 2 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER
63 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR 2 0 - 1 2 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR
64 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR 2 0 - 1 2 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE
65 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR 2 0 - 1 2 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR
66 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR 2 0 - 1 2 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR
67 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR 2 ½ - ½ 2 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR
68 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR 2 1 - 0 2 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR
69 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE 2 1 - 0 2 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR
70 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR 2 0 - 1 2 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR
71 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR 2 1 - 0 2 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR
72 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE 2 0 - 1 2 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR
73 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE 2 ½ - ½ 2 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR
74 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR 2 0 - 1 2 ÇALIŞIR HASAN     TUR
75 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR 2 1 - 0 2 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR
76 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR 0 - 1 2 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE
77 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR 0 - 1 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR
78 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR ½ - ½ YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR
79 ALAN ARDA 1320 1072 TUR + - - TOKDEMİR YİĞİT 1148   TUR
80 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR 1 - 0 1 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR
81 KOÇ EROL   1493 FRA 1 0 - 1 1 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR
82 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR 1 + - - 1 ÇALIŞKAN FİKRET 1348 1317 TUR
83 GÖKER AHMET 1283   TUR 1 0 - 1 1 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR
84 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR 1 1 - 0 1 AVCI ADEM 1204 1314 TUR
85 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR 1 0 - 1 1 ESER EFE 1240   TUR
86 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR 1 0 - 1 1 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED
87 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR 1 0 - 1 1 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR
88 GÖK YEKTA 1372   TUR 1 1 - 0 1 CANSIZ TARIK     TUR
89 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR 1 0 - 1 1 ASLAN MERT 1370   TUR
90 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR 1 ½ - ½ ½ ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR
91 ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR ½ 1 - 0 ½ KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR
92 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR ½ 0 - 1 ½ ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR
93 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR 0 0 - 1 0 AZIMZADE SULEYMAN     AZE
94 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR 0 ½ - ½ 0 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE
Turkish Chess Federation ©