English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
10 YAŞ VE ALTI
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ (6342213), FI MENDERES SARGIN (6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM (34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ (6387233), NA YAKUP COŞKUN (6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1282
Tarih : 05.09.2018 'e 07.09.2018
 
Tur 5 de 06.09.2018 da 15:00 Tur Bitiş Saati: 17:15
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 JALİLZADA OMER 1670 1405 AZE 1 - 0 4 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1510   TUR
2 YALÇIN ARDA YUSUF 1477 1018 TUR ½ - ½ ALAKEL HASAN UTKU 1328   TUR
3 ACAR MUHAMMED EFE 1566 1314 TUR 3 1 - 0 3 DİRİKOLU DENİZ 1376 1036 TUR
4 ERTABAK ARAL 1553 1539 TUR 3 1 - 0 3 YETİŞ ALİ TOPRAK 1341   TUR
5 KARA KUTSAL KUZEY 1424 1254 TUR 3 0 - 1 3 EFE AHMET ASAF 1477 1063 TUR
6 SEFİK SİNAN 1440 1155 TUR 3 0 - 1 3 ALPASLAN UTKU 1340   TUR
7 ATAY ALP ŞEVKET 1395   TUR 3 0 - 1 3 AKKAYA YİĞİT 1425 1320 TUR
8 ALSAÇ ALPER TOLGA 1443   TUR ½ - ½ ÖZKAN MEHMET EMİR 1393   TUR
9 AKYÜREK SARP KUANT 1374   TUR ½ - ½ GÜNEŞ EDİZ 1410   TUR
10 ÖZCAN MEHMET KUZEY 1333   TUR ½ - ½ ÇETİN ARDA DENİZ 1394   TUR
11 BAŞDOĞAN DORUK 1509   TUR 2 1 - 0 2 EFETAŞKIN CAN 1233   TUR
12 ERTURAN CAN 1284   TUR 2 0 - 1 2 ÖZSÖĞÜT ATA 1373   TUR
13 KUTBAY ÖZLEM 1219 1272 TUR 2 0 - 1 2 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1359   TUR
14 PULLUKÇU İRFAN KEREM 1268   TUR 2 1 - 0 2 ÇALIŞKAN ALP 1344   TUR
15 ÖZYİĞİT MEHMET EMİR 1210   TUR 2 ½ - ½ 2 KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ 1338   TUR
16 SÖNMEZ ECE NAZ 1241 1184 TUR 2 1 - 0 2 MİRZA EMRE 1334   TUR
17 SOMER JİLBER JAN 1178   TUR 2 ½ - ½ 2 KIRAY ONAT 1315   TUR
18 ERTÜRK NEHİR 1314 1172 TUR 2 1 - 0 2 TİRYAKİ ONUR CAN 1192   TUR
19 YANCI BARIŞ EMRE 1354   TUR 1 - 0 2 SARI ARDA 1175   TUR
20 DURAN ZEYNEP EMİNE 1161   TUR 1 1 - 0 1 DOĞRU MEHMET AKİF 1114   TUR
21 GHAREHDAGHI AYDA 1156 1045 TUR 1 ½ - ½ 1 PİKER ELİF 1084   TUR
22 KURT MERT TUNA 1142   TUR 1 1 - 0 1 GÖKSOY ATİLLA 1061   TUR
23 OKAY CAN SÖKMEN 1055   TUR 1 0 - 1 1 KARUN TOPRAK 1130   TUR
24 ERDİL AHSEN 1128   TUR 1 ½ - ½ 1 SOMER ARIN ROY 1000   TUR
25 AYTEKİN ZEYNEP ECE     TUR 1 ½ - ½ 1 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1121   TUR
26 EZİKOĞLU GAREN 1015   TUR 1 1 - 0 0 SEDEF ECRİN ELA 1063   TUR
27 GÖKÇE DENİZ ÖZGÜR     TUR 0 0 - 1 0 DEVRAN MERT 1049   TUR
Turkish Chess Federation ©