English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)  
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI  
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 9 de 08.09.2018 da 12:30 Tur Bitiş Saati : 16:57
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR 7 0 - 1 7 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR
2 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR 1 - 0 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR
3 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR 1 - 0 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR
4 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR 6 1 - 0 6 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR
5 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI 6 ½ - ½ 6 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR
6 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR 6 1 - 0 6 CAN İLHAN 1836 1744 TUR
7 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR 6 1 - 0 6 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR
8 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR 6 0 - 1 6 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR
9 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA 6 1 - 0 6 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR
10 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR 6 + - - ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR
11 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR ½ - ½ BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR
12 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI ½ - ½ METE BURAK 1612 1648 TUR
13 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR 0 - 1 KONUK ALİ 1802 1808 TUR
14 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR ½ - ½ PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR
15 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR + - - EREN KUBİLAY 1603   TUR
16 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR 5 0 - 1 5 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE
17 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR 5 1 - 0 5 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR
18 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR 5 ½ - ½ 5 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR
19 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE 5 ½ - ½ 5 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR
20 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR 5 0 - 1 5 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR
21 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR 5 ½ - ½ 5 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR
22 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR 5 0 - 1 5 OLGUN EFE 1539 1334 TUR
23 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR 5 0 - 1 5 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR
24 KHALİLOV EMİN   1528 AZE 5 1 - 0 5 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR
25 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE 5 1 - 0 5 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR
26 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR 5 1 - 0 5 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE
27 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR 5 + - - 5 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR
28 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR 5 0 - 1 5 KARA KAAN 1622 1526 TUR
29 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR + - - WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR
30 TORUN UFUK 1733 1649 TUR 1 - 0 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR
31 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR ½ - ½ KABACA ERDEM 1619 1448 TUR
32 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR ½ - ½ ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR
33 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR ½ - ½ BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR
34 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR 0 - 1 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR
35 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR 0 - 1 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR
36 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR ½ - ½ ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR
37 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR 1 - 0 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR
38 DURAK CAN 1628 1442 TUR ½ - ½ HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE
39 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR 0 - 1 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR
40 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR 0 - 1 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR
41 METİN ENİS 1483 1416 TUR 0 - 1 4 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR
42 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ 4 1 - 0 4 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR
43 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR 4 - - + 4 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR
44 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR 4 0 - 1 4 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR
45 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR 4 - - + 4 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR
46 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR 4 0 - 1 4 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR
47 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR 4 0 - 1 4 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR
48 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE 4 1 - 0 4 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR
49 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR 4 + - - 4 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR
50 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR 4 1 - 0 4 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR
51 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR 4 1 - 0 4 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR
52 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR 4 - - + 4 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR
53 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ 1 - 0 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR
54 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR - - + FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ
55 ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR ½ - ½ WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ
56 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR - - + YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR
57 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR 0 - 1 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR
58 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER 0 - 1 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR
59 ESUR HARUN     TUR 0 - 1 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR
60 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR + - - GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR
61 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR 1 - 0 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR
62 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR 3 ½ - ½ 3 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR
63 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR 3 1 - 0 3 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR
64 AVCI ADEM 1204 1314 TUR 3 + - - 3 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR
65 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR 3 ½ - ½ 3 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED
66 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR 3 1 - 0 3 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR
67 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE 3 + - - 3 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR
68 ÇALIŞIR HASAN     TUR 3 + - - 3 GÖK YEKTA 1372   TUR
69 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR 3 1 - 0 3 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE
70 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR 1 - 0 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR
71 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR 1 - 0 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR
72 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR 1 - 0 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR
73 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR 0 - 1 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE
74 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR 1 - 0 SOYER DENİZ 1376   TUR
75 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR 1 - 0 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR
76 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR 2 0 - 1 2 KOÇ EROL   1493 FRA
77 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR 2 1 - 0 2 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR
78 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR 2 1 - 0 2 ASLAN MERT 1370   TUR
79 CANSIZ TARIK     TUR ½ - ½ KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR
80 ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR 1 - 0 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE
81 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR 0 - 1 GÖKER AHMET 1283   TUR
82 AZIMZADE SULEYMAN     AZE 1 - 0 1 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR
Turkish Chess Federation ©