English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb_logo_2019
image001
tsf_logo_2015

Arşiv

No valid database connection Table 'tsf_content' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT MONTH( created ) AS created_month, created, id, sectionid, title, YEAR(created) AS created_year FROM tsf_content WHERE ( state = -1 AND checked_out = 0 AND sectionid != 0) GROUP BY created_year DESC, created_month DESC LIMIT 0, 10
Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı

Turnuva Yeri : Karadeniz Vakfı İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri

Turnuva Adresi:  İstinye Caddesi No : 17 İstinye - Maslak / Sarıyer, İstanbul

Ulaşım: Turnuva İstinye Park AVM`nin hemen yakınında yer almaktadır. 

- Turnuva Alanında Ücretsiz Otopark mevcuttur.


İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN
:

İstanbul Havalimanı Servis alanından Havaist Beşiktaş Servisi kullanacak olup 4. Levent durağında inilerek Minibüs, İETT veya Metro ile ulaşım sağlanabilir.  
                                         Havaist Beşiktaş Servisi Saatleri : https://hava.ist/en/new-timetables

İETT - Minibüs : 4. Levent durağından Sarıyer yönünde Beşiktaş’tan gelen 40B veya 29S otobüsleri ile ya da Beşiktaş-Reşitpaşa minibüsleri ile Borsa durağında inilerek ulaşım sağlanabilir.
Metro : 4. Levent durağından Hacıosman yönüne binilerek İTÜ-Ayazağa istasyonda inildiğinde, İETT 40B veya 29S otobüsleri ile ya da Tarabya veya Reşitpaşa minibüsleri ile 2 durak sonra Borsa durağında inilerek veya 20 dakika yürüme mesafesi ile ulaşım sağlanabilir.


ESENLER OTOGAR`DAN
:

M1 Yenikapı Metrosu
ile Otogar İstasyonundan Yenikapı yönüne binilerek son durak Yenikapı istasyonundan Yenikapı–Hacıosman Metrosuna aktarma yapılarak İTÜ-Ayazağa istasyonda inildiğinde, İETT 40B veya 29S otobüsleri ile ya da Tarabya veya Reşitpaşa minibüsleri ile 2 durak sonra Borsa durağında inilerek veya 20 dakika yürüme mesafesi ile ulaşım sağlanabilir.İETT ile yakın çevreden ulaşım:

41C AYAZAĞA - SARIYER

22M İSTİNYE İSKELE - MASLAK

40B SARIYER - BEŞİKTAŞ

29Ş İSTİNYE DEREİÇİ - ŞİŞLİ

22M İSTİNYE İSKELE - MASLAK

1

 
Turkish Chess Federation ©