English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015
2015 Uluslararası İstanbul Açık Ödül Töreniyle Sona Erdi
DSCN7602Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Bakırköy Belediyesi ve Mektebim Koleji sponsorluğunda düzenlenen 2015 Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası 6 Eylül 2015 Pazar günü yapılan ödül töreniyle sona erdi. 
Turnuvada 12 farklı ülkeden; 3 GM, 5 IM, 4 FM, toplam 21 ünvanlı satranççı olmak üzere 7 gün boyunca 620 sporcu mücadele etti. 5 kategoride yapılan turnuva sonunda dereceye giren sporcular toplamda 34.000 TL maddi ödül kazandılar. GM Giorgi Bagaturov (A-Kategorisi), Esma Doğa Duran (B-Kategorisi), Rafet Üregen (U-12), Emre Bölükbaş (U-10) ve Şahin Ergin (U-8) kategori şampiyonu oldular. Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, Mektebim Koleji ve Bakırköy Belediyesine turnuvaya katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Ödül töreninden fotoğraflar ve dereceler haberin devamında yayımlanmıştır.

DSCN7450                                                     KAPANIŞ TÖRENİ FOTO GALERİ        İSTANBUL OPEN FOTO GALERİ

DSCN7451Turnuva kapanış törenine TSF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç, GHSİM Şube Md. Adnan Kuzu, Mektebim Koleji COO Faruk Tatar, Mektebim Koleji Eğitim-Öğretim Direktörü Arzu Özkul, İl Temsilcisi Rıza Öney ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı.

DSCN7595                  A Kategorisi: 1. GM Giorgi Bagaturov  2. GM Vugar Rasulov  3. IM Bahruz Rzayev
Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Mektebim Koleji COO Faruk Tatar ve Mektebim Koleji Eğitim-Öğretim Direktörü Arzu Özkul`dan aldılar.

DSCN7599A Kategorisi: 4. GM Davit Benidze 5. IM Giga Quparadze  6. Shota Azaldze  7. FM Hakan Erdoğan  8. IM Iveri Chighladze  9.FM Semei Tologontegin  10. Emre Demircioğlu  11. IM Amirreza Pourramezanali  12. Kadir Erden  13. Murad Nuri  14. Ataberk Eren  15. Hür Yasin  16. Egemen Gülden  17. Burak Uysal  18. CM Şiar Yaran  19. WIM Zehra Topel  20. Arvin Aadeli  21. Atagün Karayel  22. Armen Grigoriev - Ödüllerini Turnuva Direktörü FA Hakan Özgür ve Turnuva Başhakemi FA Özgür Acar`dan aldılar.

DSCN7551            B Kategorisi: 1. Esma Doğa Duran 2. İlhan Serhat Salman  3. Nart Murat Taylan - Ödüllerini İl temsilcisi Rıza Öney ve Mektebim Koleji Eğitim-Öğretim Direktörü Arzu Özkul`dan aldılar.

DSCN7554B Kategorisi: 4. Toygun Uyanık  5. Mustafa Elmas  6. Egemen Barış Durmaz  7. Ovie Adagha  8. Hüseyin Tepeli  9. Tunahan Makaracı  10. Şamil Burak Tayhan -  Ödüllerini GHSİM Branş Sorumlusu Funda Kartal`dan aldılar.

DSCN7558B Kategorisi: 11. Bora Bilir  12. CM Aldiyar Ansat  13.Erol Kök  14. Cihan Güleş  15. Berkay Daloğlu  16. Alpin can  17. Abdulmecit Kınataş   18. Emre Ersoy  19. Türker Doğaner  20. Azim Usta  21. Hakan Onursal  22. İlker Pazarcıoğlu  23. Rasim Eray Efendioğlu  24. Kaan Çolak  - Ödüllerini İl Hakem Kurulu Asbaşkanı IA Gökmen Muş`tan aldılar.

DSCN7521U-12 Kategorisi: 1. Rafet Üregen  2. Mustafa Zorbey şenyüz  3. Burak Can Aksöz  4. Can Kuru  5. Ozan Aydoğan  6. Giray Kağan Gülmez  7. Ahmet Talha Buzul  8. Umut Özkan  9. Gizem Kısa  10. Masis Kara  11. Melih Şahin  12. Artun Özbülbül  13. Can Haksever  14. Ahmet Turan  15. İhsan Berkay İnal  16. Kerem Arslan  17. Mert Kansu  - Ödüllerini GHSİM Şube Müdürü Adnan Kuzu takdim etti.

DSCN7513 U-10 Kategorisi: 1. Emre Bölükbaş  2. Utku Ölce  3. Devin Hişil  4. Abilmansur Ansat  5. WCM Işıl Can  6. Emre Akdaş  7. Emir Mehmet Özberk  8. Can Yörükçüoğlu  9. Onur Akıncıoğlu  10. Kaan Ceylan  11. Oğul Poyraz Zükali  12. Ege Alpin  13. Ekin Tunçel  14. Salih Ekicibaşı  15. Ali Efe Özhan  - Ödüllerini Güngören İlçe Temsilcisi Eyüp Araz sundu.

DSCN7508
U-8 Kategorisi: 1. Şahin Ergin  2. Başar Küçükgezici  3. Akay Alyanak  4. Taha Özkan  5. Nehir Ertürk  6. Yusuf Buğra Özer  7. İda Öztuksavul  8. Rüzagar Bulut Aksöz   9. Furkan Ming Liang Hou 10. Zeynep Gül  11. Kutay Emre Şenyüz  12. Mustafa Cem Şişik  13. Ceyda Tarlabaşı  14. Poyraz Pirim  15. Boran Morgün  16. Emrah Ege Yeşil  17. Bartu Kaptanoğlu  18. Paren Mezedur  19. Talha Yiğit Doğan 20. Kerim Erdal parkakbilek  21. Miraç Kapcan  - Ödüllerini Mektebim Koleji Eğitim-Öğretim Direktörü Arzu Özkul takdim etti.

DSCN7585A Kategorisi En Başarılı Türk sporcu ve en Başarılı İstanbul sporcusu: 1. FM Hakan Erdoğan 2. Emre Demircoğlu  3. Kadir Erden - Ödüllerini Turnuva Direktörü FA Hakan Özgür sundu.

DSCN7577A Kategorisi En başarılı Bayan Sporcu: 1. WIM Zehra Topel  2. Handenur Şahin  3. Şevval Doğan  - Ödüllerini Mektebim Koleji COO Fruk Tatar sundu.

DSCN7570A Kategorisi en başarılı Emektar sporcu: 1. Hür Yasin  2. Yusuf Çağlar  - Ödüllerini İl temsilcisi Rıza Öney sundu.

DSCN7567A Kategorisi en başarılı Görme Engelli sporcu: Kerim Altınok - Ödülünü Mektebim Koleji COO Faruk Tatar sundu.

DSCN7560A Kategorisi en başarılı 16 yaşaltı sporcu: 1. Ataberk Eren  2. Egemen Gülden  3. CM Ekin Barış Özenir  - Ödüllerini Turnuva Direktörü Hakan Özgür sundu.

DSCN7530B Kategorisi en başarılı emektar sporcu: 1. Gürsoy Erdoğan  2. Kazım Yıldır  3. İbrahim Bapoğlu  - Ödüllerini turnuva Gözlemcisi IA ismet Arvit`ten aldılar.

DSCN7545B Kategorisi en başarılı bayan sporcu: 1. Esma Doğa Duran  2. Elif Keskin  3. Bedia Yağız  - Ödüllerini Tesis Md. Pınar Saraç`tan aldılar.

DSCN7547B Kategorisi en başarılı istanbullu sporcu: 1. İlhan Serhat Salman  2. Toygun Uyanık  3. Mustafa Elmas  - Ödüllerini turnuva Başhakemi FA Özgür Acar sundu.

DSCN7539En başarılı Bakırköylü (Yerel) sporcu: 1. Toygun Uyanık  2. Türker Doğaner  3. Selim Altınok  - Ödüllerini Bakırköy ilçe Temsilcisi Nur Şakar takdim etti.

DSCN7534B Kategorisi en başarılı UKDsiz sporcu: 1. Yasin Yıldırım  2. Eyüp Atar  3. Nabi Enis Akıl  - Ödüllerini turnuva Gözlemcisi IA ismet Arvit`ten aldılar.

DSCN7527B Kategorisi en Başarılı U17-18: Egemen Barış Durmaz,  B Kategorisi en Başarılı U15-16: Nart Murat Tayhan, B Kategorisi en Başarılı U13-14: İlhan Serhat Salman, B Kategorisi en Başarılı U11-12: Esma Doğa Dura, B Kategorisi en Başarılı U9-10: Elif Keskin, B Kategorisi en Başarılı U8: CM Aldiyar Ansat - Ödüllerini Mektebim Koleji Eğitim-Öğretim Direktörü Arzu Özkul`dan aldılar.

DSCN7532B Kategorisi en başarılı görme engelli sporcu: 1. Selim Altınok  2. Levent Açlan  3. Orhan Yeter   - Ödüllerini turnuva Gözlemcisi IA ismet Arvit`ten aldılar.

            DSCN7480DSCN7483
GHSİM Şube Müdürü Adnan Kuzu ve Mektebim Koleji COO Faruk Tatar`a fidan sertifikaları TSF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç tarafından sunuldu.

             DSCN74871DSCN76221
Mektebim Koleji tarafından İl temsilcisi Rıza Öney ve U-12 Kategorisi Turnuva Direktörü Eyüp Araz`a plaket takdim edildi.


DSCN7494Turnuvada görev yapan hakemler adına Başhakem FA Özgür Acar ve turnuva gözlemcisi IA ismet Arvit`e fidan sertifikaları IA Güran Ünal tarafından sunuldu.

DSCN7497                                                Turnuva düzenleme komitesine fidan sertifikası takdim edildi.

DSCN7602                                                     Turnuva kapanış töreni hatıra fotoğrafı ile sona erdi.  

 
Turkish Chess Federation ©