English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)  
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI  
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 7 de 06.09.2018 da 18:30 Tur Bitiş Saati : 23:07
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR 1 - 0 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR
2 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI 5 ½ - ½ BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA
3 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR 5 ½ - ½ 5 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR
4 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR 5 ½ - ½ 5 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR
5 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR 5 1 - 0 5 ŞAR CAN 1779 1786 TUR
6 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR 5 0 - 1 5 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR
7 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR 5 0 - 1 5 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR
8 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR 1 - 0 5 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR
9 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI 1 - 0 KONUK ALİ 1802 1808 TUR
10 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR 4 1 - 0 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR
11 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR 4 1 - 0 4 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR
12 CAN İLHAN 1836 1744 TUR 4 + - - 4 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR
13 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR 4 ½ - ½ 4 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR
14 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR 4 0 - 1 4 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR
15 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR 4 0 - 1 4 METE BURAK 1612 1648 TUR
16 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR 4 1 - 0 4 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR
17 DURAK CAN 1628 1442 TUR 4 0 - 1 4 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR
18 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR 4 1 - 0 4 KARA KAAN 1622 1526 TUR
19 TORUN UFUK 1733 1649 TUR 4 ½ - ½ 4 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR
20 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR 4 1 - 0 4 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR
21 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR 4 1 - 0 4 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR
22 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR 4 0 - 1 4 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR
23 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR 4 0 - 1 4 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR
24 SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR 4 0 - 1 4 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE
25 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR 4 ½ - ½ 4 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR
26 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR 4 ½ - ½ 4 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR
27 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR 4 ½ - ½ 4 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR
28 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR 4 0 - 1 4 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR
29 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR 4 ½ - ½ 4 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR
30 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR 4 1 - 0 4 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR
31 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR 1 - 0 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR
32 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR 0 - 1 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE
33 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ 0 - 1 EREN KUBİLAY 1603   TUR
34 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR 1 - 0 METİN ENİS 1483 1416 TUR
35 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR ½ - ½ EV EMRE (B) 1667 1549 TUR
36 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR 0 - 1 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR
37 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR 0 - 1 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE
38 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE ½ - ½ YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR
39 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR 3 1 - 0 3 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR
40 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR 3 - - + 3 KHALİLOV EMİN   1528 AZE
41 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ 3 1 - 0 3 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR
42 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR 3 0 - 1 3 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE
43 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER 3 ½ - ½ 3 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ
44 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR 3 0 - 1 3 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR
45 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE 3 1 - 0 3 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR
46 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR 3 1 - 0 3 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR
47 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR 3 0 - 1 3 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR
48 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR 3 ½ - ½ 3 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR
49 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR 3 1 - 0 3 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR
50 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR 3 ½ - ½ 3 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR
51 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR 3 0 - 1 3 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR
52 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR 3 ½ - ½ 3 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR
53 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR 3 ½ - ½ 3 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR
54 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR 3 1 - 0 3 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR
55 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR 3 1 - 0 3 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR
56 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE 3 0 - 1 3 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR
57 ÇALIŞIR HASAN     TUR 3 0 - 1 3 OLGUN EFE 1539 1334 TUR
58 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR 0 - 1 3 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR
59 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR 1 - 0 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ
60 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR 0 - 1 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR
61 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR 0 - 1 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR
62 ALAN ARDA 1320 1072 TUR ½ - ½ MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR
63 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR 0 - 1 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR
64 ESUR HARUN     TUR 0 - 1 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR
65 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR + - - SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR
66 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR 0 - 1 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR
67 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR 2 1 - 0 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE
68 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR 2 1 - 0 2 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR
69 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR 2 1 - 0 2 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR
70 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR 2 1 - 0 2 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE
71 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR 2 0 - 1 2 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR
72 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR 2 0 - 1 2 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR
73 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR 2 ½ - ½ 2 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR
74 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR 2 0 - 1 2 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR
75 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR 2 1 - 0 2 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR
76 ESER EFE 1240   TUR 2 1 - 0 2 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR
77 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR 2 ½ - ½ 2 SOYER DENİZ 1376   TUR
78 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR 2 0 - 1 2 GÖK YEKTA 1372   TUR
79 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR 2 1 - 0 2 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR
80 ASLAN MERT 1370   TUR 2 0 - 1 2 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR
81 ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR 0 - 1 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR
82 ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR 1 - 0 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR
83 AVCI ADEM 1204 1314 TUR 1 1 - 0 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR
84 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR 1 1 - 0 1 GÖKER AHMET 1283   TUR
85 AZIMZADE SULEYMAN     AZE 1 0 - 1 1 KOÇ EROL   1493 FRA
86 CANSIZ TARIK     TUR 1 0 - 1 1 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR
87 ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR 1 1 - 0 1 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR
88 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE ½ 0 - 1 1 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR
89 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR ½ 1 - 0 ½ ESEN SERHAT (B) 1000   TUR
90 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR ½ 1 - 0 0 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR
Turkish Chess Federation ©