English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb_logo_2019
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
2019 İSTANBUL ULUSLARARASI AÇIK TURNUVASI
A CATEGORY
Organizatör(ler) : TSF, KARVAK
Turnuva Direktörü : Ozgur, Hakan 6328288
Başhakem : IA Ozel, Bilge Ibrahim 34530959
Deputy Chief Arbiter : FA Ayyildiz, Bugra 6387233; FA Elden, Selda 6356001
Hakem : Cetinkaya, Meltem 34597735; Filiz, Vedat 34598510; Subasi, Veysel 44535902; Ogul, Volkan 44530030
Şehir : KARADENİZ EGİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1996
Tarih : 26.08.2019 'e 01.09.2019
Baslangic siralamasi listesi
B.NO. UNV. İSİM UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR TİP FIDE NO.
1 GM SHANAVA, KONSTANTINE   2496 GEO GURCISTAN 13601784
2 IM ARAT, UFUK SEZEN 2388 2390 TUR İSTANBUL 6309089
3 IM OZER, OMER FARUK 2286 2357 TUR MERSİN 6354564
4 FM OZSAKALLIOGLU, OKAN 2175 2324 TUR BOLU U18 6367011
5 FM SEVGI, VOLKAN 2296 2311 TUR İSTANBUL 6325335
6 FM KAMER, KAYRA 2217 2306 TUR MERSİN U18 6367879
7 FM CITAK, SELIM 2296 2263 TUR İSTANBUL 6301819
8 FM NURI, MURAD   2291 AZE AZERBAYCAN 13404474
9 IM DARBAN, MORTEZA   2280 IRI IRAN 12501816
10 FM KILIC, EFE MERT 2227 2272 TUR İZMİR 6354327
11 FM ALIAKBAROV, ANAR 1880 2265 AZE İSTANBUL 13401858
12 FM ANNABERDIYEV, BABAGELDI 2258 2242 TUR MERSİN 14000385
13 FM EREN, ATABERK 2247 2254 TUR BURSA 6349765
14 CM YARAN, SIAR 2251 2209 TUR KAHRAMANMARAŞ 6323006
15 FM MAMMADOV, SADIG   2243 AZE AZERBAYCAN U18 13408712
16 IM YILMAZ, TURHAN 2193 2199 TUR İSTANBUL S50 6300030
17 FM BAYRAMOV, ELVIN   2198 AZE AZERBAYCAN 13406655
18 YARASHOV, AZAT   2156 TKM TURKMENİSTAN 14000873
19 CM ERDOGAN, ANIL BERK 2152 2144 TUR BURSA 6348173
20 FM MOHANNAD, FARHAN   2151 JOR URDUN 8100918
21 WFM OZBAY, ECE 1987 2125 TUR İSTANBUL U18 6351743
22 OZSAKKILOĞLU, AKIN 1997 2067 TUR BOLU U18 6367003
23 MAKARACI, TUNAHAN 2055 2064 TUR İSTANBUL 6356559
24 CAGLAR, AHMET ATA 2032 2055 TUR İSTANBUL 6328636
25 WFM DURAN, ESMA DOGA 1994 2051 TUR TEKİRDAĞ U18 6390196
26 ONER, OGUZ 2049 1997 TUR İSTANBUL 6329330
27 SAKALLI, MUSTAFA 2040 1941 TUR ANKARA 6301533
28 ABISHLI, OGHUZ   2038 AZE AZERBAYCAN 13405390
29 OKUS, MELIH 2037 1959 TUR MANİSA 6305407
30 SAKARYA, MUAMMER BORAN 1895 2032 TUR BURSA U18 34561765
31 TARHAN, ADAR 2032 1949 TUR İSTANBUL U12 34544712
32 FM DOGAN, MIRE DENIZ 2030 2026 TUR AYDIN 6317456
33 AKBAS, UMUT ATA 2030 1986 TUR SAMSUN U18 44572646
34 IBIK, HALIT YAVUZ 2022 1990 TUR ANKARA U18 6336108
35 CM SULEYMANLI, SULEYMAN   2021 AZE AZERBAYCAN U18 13416375
36 AKIN, YAGIZ CINAR 2021 1953 TUR İSTANBUL U18 34531092
37 YAYLALI, ADNAN DOGAN 2019 1982 TUR ANTALYA 6392113
38 EMIR, EMIRHAN 2018 1952 TUR DÜZCE U18 34543066
39 GRIGORIEV, ARMEN   2017 GEO GURCİSTAN S50 13601822
40 ONEM, UZAY ALTAY 2017 1997 TUR İSTANBUL U18 6360823
41 OZDEMIR, SERHAN BERAT 2013 1978 TUR BOLU U18 6374611
42 SAR, CAN 1986 2003 TUR SAMSUN U18 6393993
43 TIRAK, MERT 1998 1953 TUR İSTANBUL 6311830
44 RAHIMLI, ILKIN   1992 AZE AZERBAYCAN 13401394
45 AYDIN, AYHAN KAAN 1991 1890 TUR İSTANBUL 6316875
46 TINARLIOGLU, EMRE 1985 1991 TUR BURSA U18 34503056
47 TASKIRAN, RECEP 1985 1867 TUR ARTVİN 6323634
48 DEMIRBAS, EMRE 1981 1879 TUR İZMİR U18 6391370
49 AGANAZAROV, YAGMYR   1976 TKM TURKMENİSTAN 14004151
50 YASIN, HUR 1973 1906 TUR ANTALYA S50 6300170
51 DINKE, ABDULLAH 1968 1876 TUR İSTANBUL 6342124
52 HUSEYNOV, SHAMSADDIN 1744 1967 AZE AZERBAYCAN 13406540
53 YARAR, MUAMMER ATAKAN 1953 1779 TUR KARAMAN 6335535
54 SENYUZ, MUSTAFA ZORBEY 1950 1844 TUR YALOVA U18 6380395
55 OZTEKIN, KEREM CAN 1945 1903 TUR OSMANİYE 6350151
56 FM SALIM MOHAMMED, SALIM AL AMRI   1943 OMA UMMAN 22000089
57 DEMIR, BARAN 1932 1859 TUR İZMİR 6340148
58 ASLAN, DOGUKAN 1928 1837 TUR ÇORUM 44542305
59 MUSTAFAYEV, NIHAD   1925 AZE AZERBAYCAN U18 13418335
60 AYDOGDU, CAGATAY 1922 1914 TUR İSTANBUL U18 6371876
61 TEMIZER, UMUT 1920 1833 TUR KAHRAMANMARAŞ U18 34567259
62 CM ALI SHAMAS, SALIM ISSA   1912 OMA UMMAN S50 22000062
63 ONEM, CEM 1911 1833 TUR EDİRNE S50 6303625
64 ASGAROV, NIHAD   1909 AZE AZERBAYCAN U18 13417819
65 NIYAZMETOV, HUDOSHUKUR 1909 1864 TKM TURKMENİSTAN 14001551
66 SARIKAVAK, SERDAR IHSAN 1909 1824 TUR İSTANBUL U18 6390323
67 OZCAN, KADIR KUTAY 1904 1847 TUR OSMANİYE 6329381
68 GONULLU, MUHAMMED SINAN 1901 1782 TUR MANİSA 34529390
69 WFM GUNDOGAN, SINEM CAGLA 1898 1820 TUR BURSA 6325378
70 FM KARADAG, EFLATUN CEM 1897 1784 TUR ANTALYA S50 6300316
71 GURSES, AYBERK 1897 1836 TUR ÇORUM U18 34566244
72 WCM CELIK, EYLUL 1890 1884 TUR İSTANBUL U18 34505792
73 WCM SADE, DEFNE 1883 1856 TUR BOLU U18 6371884
74 WFM HEREKLIOGLU, SUDE 1871 1822 TUR İSTANBUL U18 6359531
75 PORTAKALCI, YUSUF 1868 1831 TUR İSTANBUL U12 44505132
76 YILDIRIM, OKAN 1865 1810 TUR KARAMAN U18 34533591
77 ONUR, CIGDEM 1863 1832 TUR MERSİN U18 6346030
78 GEZICI, OMER ATA 1861 1778 TUR İSTANBUL U18 6373348
79 KISADERE, KUTAY 1857 1787 TUR ANKARA 6365370
80 OZCAN, BERK 1854 1716 TUR KASTAMONU U18 34543830
81 VALIYEV, SHAHIN   1854 AZE AZERBAYCAN U12 13424203
82 ALIYEV, SAMIL 1849 1768 FID YALOVA 6373810
83 ALIYEV, TAMER 1842 1653 FID YALOVA U18 34517880
84 DEMIRTAS, HAFIZE 1841 1814 TUR HATAY 6382070
85 YETKIN, AYHAN 1837 1766 TUR ÇORUM 6307272
86 EKICI, EMRE 1831 1705 TUR ESKİŞEHİR U18 34543058
87 KOC, DENIZ 1828 1684 TUR İSTANBUL U18 44511388
88 AKPULAT, DOĞAN 1824 1750 TUR ESKİŞEHİR 6323073
89 KONUK, ALI 1823 1791 TUR İSTANBUL 6383700
90 KAYA, ONUR 1817 1671 TUR ANKARA U18 6372465
91 WCM ERECE, ECE ALKIM 1815 1764 TUR BURSA U18 6346006
92 YILDIRIM, YASIN 1815 1679 TUR ÇORUM 34573330
93 OZEN, METEHAN 1812 1676 TUR İSTANBUL U18 34596054
94 CEKLI, CEM 1809 1712 TUR KONYA U18 34553835
95 BARUTCU, BAHADIR 1808 1680 TUR İSTANBUL 6391311
96 JAVADOV, HABIL   1808 AZE AZERBAYCAN U18 13424165
97 KAVACIK, AHMET 1808 1735 TUR İSTANBUL 6323413
98 SEYIT, ERSEL 1808 1728 TUR ÇORUM 6375910
99 KAVUKCU, MUSTAFA 1806 1679 TUR DENİZLİ U18 6380077
100 EKINCI, BERKAY 1803 1678 TUR İSTANBUL U18 6392989
101 DONMEZ, AHMET 1802 1582 TUR İSTANBUL U18 34596488
Turkish Chess Federation ©