English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb_logo_2019
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
2019 İSTANBUL ULUSLARARASI AÇIK TURNUVASI
A,B,U8,U10,U14 CATEGORY
Organizatör(ler) : TSF, KARVAK
Turnuva Direktörü : Ozgur, Hakan 6328288
Başhakem : IA Ozel, Bilge Ibrahim 34530959
Deputy Chief Arbiter : FA Ayyildiz, Bugra 6387233; FA Elden, Selda 6356001
Hakem : Cetinkaya, Meltem 34597735; Filiz, Vedat 34598510; Subasi, Veysel 44535902; Ogul, Volkan 44530030
Şehir : KARADENİZ EGİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1996
Tarih : 26.08.2019 'e 01.09.2019
Final sira
A KATEGORİSİ ÖDÜLLERİ
1. KAMER, KAYRA
2. YARAN, SIAR
3. SHANAVA, KONSTANTINE
4. NURI, MURAD
5. ARAT, UFUK SEZEN
6. EREN, ATABERK
7. BAYRAMOV, ELVIN
8. DARBAN, MORTEZA
9. ERDOGAN, ANIL BERK
10. OZER, OMER FARUK
EN İYİ BAYAN SPORCU
1. DURAN, ESMA DOGA
2. OZBAY, ECE
3. ONUR, CIGDEM
EN İYİ EMEKTAR SPORCU(50 YAŞ VE ÜZERİ)
1. GRIGORIEV, ARMEN
2. YASIN, HUR
3. YILMAZ, TURHAN
EN İYİ TÜRK SPORCU
1. KAMER, KAYRA
2. YARAN, SIAR
3. ARAT, UFUK SEZEN
EN İYİ 1800 - 2000 RATİNG ARASI SPORCU
1. DEMIRBAS, EMRE
2. VALIYEV, SHAHIN
3. AKPULAT, DOĞAN
EN İYİ 12 YAŞ ALTI SPORCU
TARHAN, ADAR
EN İYİ 18 YAŞ ALTI SPORCU
KAMER, KAYRA
B KATEGORİSİ ÖDÜLLERİ
1. GOKKAYA, MURAT BORA
2. PEKTAS, GOKDENIZ
3. HAKKAKIFARD, PEDRAM
4. CAN, ILHAN
5. ULAS, BERKAY
6. KAYA, SERKAN
7. AHMADOV, ORKHAN
8. MENEKSE, TUNCAY
9. UYANIK, TOYGUN
10. GUNES, SUNAY
EN İYİ BAYAN SPORCU
1. NABITAEME, MARJANEH
2. KESKINLER, ELA
3. GULCEKEN, SUMEYYE
EN İYİ EMEKTAR SPORCU(50 YAŞ VE ÜZERİ)
1. CAN, ILHAN
2. MENEKSE, TUNCAY
3. TORUN, UFUK
EN İYİ GÖRME ENGELLİ SPORCU
1. SONMEZ, YUNUS(B)
2. BARGHOL, FATEMEH(B)
3. KORKMAZ, SERDAR(B)
EN İYİ 12 YAŞ ALTI SPORCU
YALCINKAYA, EFE
EN İYİ 18 YAŞ ALTI SPORCU
GOKKAYA, MURAT BORA
EN İYİ RATİNGSİZ SPORCU
AMANMURADOV, GURBANNAZAR
EN İYİ YEREL SPORCU
1. GOKKAYA, MURAT BORA
2. PEKTAS, GOKDENIZ
3. HAKKAKIFARD, PEDRAM
8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ
1. BUYUK, EYMEN EREN
2. GECEGEZEN, CENGIZHAN
3. AKKARA, OMER
4. TAS, POYRAZ
5. ZOR, DORUKHAN
6. AK, KAYRA RUZGAR
7. KURT, OZGUR TOPRAK
8. OZBULBUL, DIKRAN
9. KOSE, TURAN
10. TORAMAN, DORUK
10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ
1. BUYUK, ELVIN ESMA
2. GUNES, EDIZ
3. KOKUM, BORA GUNEY
4. GUCUKODACI, OGUZHAN BILAL
5. TUREL, TUGRUL
6. ULUKAN, KUTAY
7. UYANIK, DIRENC
8. OZKAN, MEHMET EMIR
9. ERTURK, BORA
10. ALSAC, ALPER TOLGA
14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ
1. BUYUK, ECRIN EFSA
2. YILMAZ, YIGIT EMRE
3. TAMER, KAYRA
4. YASAR, MEHMET ALI
5. AKINCIOGLU, ONUR
6. AYDOGDU, ALI EMRE
7. KARA, TALHA KEMAL
8. CAGLAYAN, EZGISU
9. AZIMZADE, SULEYMAN
10. ARSLAN, TUNA
Turkish Chess Federation ©