English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018            
KATEGORİ A            
             
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI            
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213),FI MENDERES SARGIN( 6352057)            
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)            
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 2036            
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018            
             
Başlangıç Sıralaması            
             
NO SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ÜLKE YEREL            
1 GM BAGATUROV GIORGI   2396 GEO GEO            
2 FM ALIAKBAROV ANAR   2376 AZE AZE            
3 IM DARBAN MORTEZA   2331 IRI IRI            
4 FM NURİ MURAD   2313 AZE AZE İSTANBUL            
5 FM FARHAN MOHANNAD   2201 JOR JOR            
6 İDRİSOV TABRİZ   2200 AZE AZE            
7 ABİSHLİ OGHUZ   2158 AZE AZE            
8 WIM GABOYAN SUSANNA F   2114 ARM ARM            
9 TURAN ASIM 2045 2108 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER İSTANBUL            
10 ERYİĞİT YAKUP 2081 2030 TUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.SPOR KUL            
11 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 2022 TUR AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ S            
12 MAKARACI TUNAHAN 2055 1994 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ İSTANBUL            
13 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2048 1978 TUR BULANCAK İHSANİYE GENÇLİK VE S            
14 HUDOSHUKUR NİYAZMETOV 2030 2008 TKM TKM            
15 KUSEYRİ MEHMET ALİ 2008 1973 TUR MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR İSTANBUL            
16 KONDUK BEKİR SAMİ 2001 1942 TUR VARYANT(YÖNTEM) GENÇLİK SATRAN            
17 TIRAK MERT 1985 1941 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL İSTANBUL            
18 AKIN YAĞIZ ÇINAR 1981 1963 TUR BİREYSEL İSTANBUL            
19 AYDIN HASAN BORA 1979 1950 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL            
20 ÖZSAKALLIOĞLU AKIN 1974 1885 TUR KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DE            
21 ÖZTEKİN KEREM CAN 1970 1943 TUR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL            
22 DİNKE ABDULLAH 1969 1839 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ İSTANBUL            
23 AYDIN AYHAN KAAN 1964 1846 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ İSTANBUL            
24 TINARLIOĞLU EMRE 1951 1838 TUR CEDİD SPOR KULÜBÜ            
25 ASGAROV NİHAD   1937 AZE AZE            
26 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1934 1854 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ İSTANBUL            
27 ACARBAY AYDIN 1933 1894 TUR ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞİ            
28 KELPETİN UMUTCAN 1933 1798 TUR DOBRUCA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL            
29 CM ÖZKAN TAHA 1904 1927 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER İSTANBUL            
30 ÖZVEREN ALİ BÜLENT 1925 1849 TUR DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİ İSTANBUL            
31 YASSER ALHASSAN   1918 SYR SYR            
32 ONUR CEM 1828 1914 TUR BİREYSEL İSTANBUL            
33 GÖNÜLLÜ MUHAMMED SİNAN 1913 1792 TUR DÜZCESPOR İSTANBUL            
34 EMİR EMİRHAN 1909 1807 TUR İSTANBUL MODA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL            
35 SARIKAVAK SERDAR İHSAN 1900 1790 TUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİR İSTANBUL            
36 TOPAÇ AHMET EREN 1900 1803 TUR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ İSTANBUL            
                             
                             
                             
Turkish Chess Federation ©