English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018          
KATEGORİ B          
           
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI          
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)          
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)          
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1512          
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018          
           
Başlangıç Sıralaması          
           
NO SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ÜLKE YEREL          
1 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR TÜRK HAVA YOLLARI (THY) SPOR K İSTANBUL          
2 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ İSTANBUL          
3 DURAN EMRAH 1875   TUR İZZET BAYSAL TEKNİK VE ENDÜSTR          
4 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI IRI          
5 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR BAĞLARBAŞI SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
6 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KU          
7 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE AZE          
8 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR ESKİŞEHİR TAŞCI SATRANÇ SPOR K          
9 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI IRI          
10 CAN İLHAN 1836 1744 TUR AKÇAKOCA ESENTEPE OKULU EĞİTİM          
11 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
12 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR TÜRK HAVA YOLLARI (THY) SPOR K İSTANBUL          
13 KONUK ALİ 1802 1808 TUR SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM OKU İSTANBUL          
14 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL İSTANBUL          
15 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER İSTANBUL          
16 ŞAR CAN 1779 1786 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
17 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
18 AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR BİREYSEL          
19 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTA İSTANBUL          
20 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
21 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
22 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR TAKSİM SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
23 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA FRA          
24 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR İSTANBUL MODA SPOR KULÜBÜ          
25 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
26 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN          
27 TORUN UFUK 1733 1649 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
28 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
29 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
30 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
31 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNE İSTANBUL          
32 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
33 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ KGZ          
34 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR BİREYSEL          
35 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM OKU İSTANBUL          
36 SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR SYR          
37 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
38 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ IRQ S55          
39 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ IRQ          
40 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜ İSTANBUL          
41 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MU S55 İSTANBUL          
42 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ          
43 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR BÜYÜKÇEKMECELİLER BRİÇ SATRANÇ S55 İSTANBUL          
44 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR SAĞLIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-SİN          
45 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
46 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR DOBRUCA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
47 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
48 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
49 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ IRQ          
50 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
51 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
52 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
53 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR BİREYSEL          
54 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR İSTANBUL SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
55 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETK İSTANBUL          
56 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR K          
57 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR BAĞLARBAŞI SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
58 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
59 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
60 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL İSTANBUL          
61 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPO İSTANBUL          
62 METE BURAK 1612 1648 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
63 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
64 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
65 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
66 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR BİREYSEL          
67 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR BOĞAZİÇİ ENGELLİLER SPOR KULÜB B İSTANBUL          
68 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
69 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
70 DURAK CAN 1628 1442 TUR İSTANBUL MODA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
71 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER İSTANBUL          
72 YÜKSEK EMEK 1624 1536 TUR KARAMAN YUNUS EMRE ORTAOKULU S          
73 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE AZE          
74 KARA KAAN 1622 1526 TUR ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KUL          
75 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
76 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
77 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
78 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ          
79 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
80 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTA          
81 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
82 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR BAĞLARBAŞI SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
83 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.SPOR KUL          
84 ÖNER ENGİN 1610 1413 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
85 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ İSTANBUL          
86 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ          
87 EREN KUBİLAY 1603   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
88 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE AZE          
89 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
90 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR ATAYURT OKULLARI SPOR KULÜBÜ D          
91 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
92 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜB          
93 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR VAKIFBANK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İSTANBUL          
94 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
95 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR BİREYSEL          
96 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
97 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
98 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
99 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM          
100 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
101 OLGUN EFE 1539 1334 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
102 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR BİREYSEL          
103 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
104 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
105 KHALİLOV EMİN   1528 AZE AZE          
106 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER PER          
107 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
108 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE AZE          
109 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR BÜYÜKÇEKMECELİLER BRİÇ SATRANÇ İSTANBUL          
110 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR UPS SPOR VE KÜLTÜR KULÜBÜ DERN İSTANBUL          
111 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
112 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİ          
113 ARPA ENES SALİH 1500 1304 TUR BİREYSEL          
114 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR BİREYSEL          
115 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.SPOR KUL          
116 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
117 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ S İSTANBUL          
118 KOÇ EROL   1493 FRA FRA S55          
119 METİN ENİS 1483 1416 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
120 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ S İSTANBUL          
121 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
122 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE AZE          
123 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR ÇERKEZKÖY BELEDİYE GENÇLİK SPO          
124 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM OKU İSTANBUL          
125 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
126 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR BİREYSEL B          
127 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
128 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM OKU İSTANBUL          
129 ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
130 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR BOĞAZİÇİ ENGELLİLER SPOR KULÜB B İSTANBUL          
131 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
132 DEMİRKAYA ATABERK 1437 1375 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
133 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
134 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
135 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
136 KAYACI İSMAİL (B) 1419   TUR BİREYSEL B İSTANBUL          
137 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR GÜNGÖREN ATLETİK SPOR KULÜBÜ D İSTANBUL          
138 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
139 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
140 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
141 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
142 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
143 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED NED          
144 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
145 KAYACI HASAN (B) 1399 1294 TUR BİREYSEL B İSTANBUL          
146 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
147 AYHAN ATEŞ ATABEY 1391 1101 TUR ÇORLU DÜŞÜN SATRANÇ EVİ SPOR K          
148 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
149 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR SOĞANLIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İSTANBUL          
150 SOYER DENİZ 1376   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
151 GÖK YEKTA 1372   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
152 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
153 ASLAN MERT 1370   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
154 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
155 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR BÜYÜKÇEKMECELİLER BRİÇ SATRANÇ S55 İSTANBUL          
156 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
157 ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR BİREYSEL S55 İSTANBUL          
158 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR BOĞAZİÇİ ENGELLİLER SPOR KULÜB B İSTANBUL          
159 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR BİREYSEL B          
160 ÇALIŞKAN FİKRET 1348 1317 TUR ERZURUM TENİS İHTİSAS SPOR KUL          
161 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ S55          
162 ALAN ARDA 1320 1072 TUR ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DE          
163 AVCI ADEM 1204 1314 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
164 ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR ENGELSİZ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ D B İSTANBUL          
165 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
166 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
167 GÖKER AHMET 1283   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
168 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR BİREYSEL          
169 AKSÖZ ALPEREN 1282   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
170 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
171 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
172 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
173 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE AZE          
174 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
175 ESER EFE 1240   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
176 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
177 ATABEYOĞLU SELİN F 1215   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
178 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE AZE          
179 ÖZER MUSTAFA KEMAL 1193   TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER İSTANBUL          
180 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
181 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
182 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR BİREYSEL İSTANBUL          
183 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
184 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE AZE          
185 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
186 TOKDEMİR YİĞİT 1148   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
187 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
188 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
189 ARSLAN ASYA F 1115   TUR ÇORLU DÜŞÜN SATRANÇ EVİ SPOR K          
190 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR BİREYSEL İSTANBUL          
191 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE AZE          
192 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR İSTANBUL ALTI NOKTA SPOR KULÜB B İSTANBUL          
193 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR BİREYSEL B İSTANBUL          
194 AZIMZADE SULEYMAN     AZE AZE          
195 CANSIZ TARIK     TUR BİREYSEL İSTANBUL          
196 ESUR HARUN     TUR BİREYSEL İSTANBUL          
197 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR SYR          
198 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE AZE          
199 ÇAKIN MERT     TUR BİREYSEL İSTANBUL          
200 ÇALIŞIR HASAN     TUR BİREYSEL İSTANBUL          
Turkish Chess Federation ©