English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
8 YAŞ VE ALTI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ (6342213), FI MENDERES SARGIN (6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM (34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ (6387233), NA YAKUP COŞKUN (6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1174
Tarih : 05.09.2018 'e 07.09.2018
Baslangic Sıralaması
NO SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ÜLKE
1 UYANIK DİRENÇ 1439   TUR BİREYSEL
2 DOĞRU İBRAHİM AHMET 1419   TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ
3 ÜNÜVAR KAAN 1394   TUR BİREYSEL
4 UTLU MUSTAFA ALİ 1393   TUR BİREYSEL
5 ÜLKÜ AHMET 1371 1106 TUR BİREYSEL
6 ÖZDEMİR ALP KAAN 1369   TUR BİREYSEL
7 ÖKTEM EGE TUNA 1359   TUR BİREYSEL
8 YELTEKİN ATALAY URAS 1339   TUR ÇORLU DÜŞÜN SATRANÇ EVİ SPOR K
9 ULUKAN KUTAY 1326   TUR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
10 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1320   TUR BİREYSEL
11 IŞIK TUNA 1316   TUR BİREYSEL
12 ÖZDOĞAN CAN 1307   TUR BİREYSEL
13 UÇAR DURU 1265   TUR BİREYSEL
14 ÖZDEMİR EFE 1265   TUR BİREYSEL
15 ÖZYİĞİT IŞIL 1263   TUR BİREYSEL
16 AKKARA ÖMER 1253   TUR BİREYSEL
17 SERBES GÖKAY 1244   TUR BİREYSEL
18 AVCI ECRİN 1226   TUR BİREYSEL
19 JALILZADA ALI 1208 1077 AZE BİREYSEL
20 ALTAY BENGİSU 1207   TUR YALOVA ALTINKALE SATRANÇ SPOR
21 TAŞ POYRAZ 1186   TUR BİREYSEL
22 BAYRAM EMİR 1180   TUR BİREYSEL
23 GÜRBÜZ EMRE CAN 1148   TUR BİREYSEL
24 YANCI BURAK ALP 1146   TUR BİREYSEL
25 GÜÇER GÜNEŞ 1139   TUR İSTANBUL MODA SPOR KULÜBÜ
26 YILDIRIM ZAFER 1135   TUR BİREYSEL
27 TÜREL TUĞRUL 1099   TUR SOĞANLIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
28 ALTUNOĞLU İSMAİL EREN 1079   TUR BİREYSEL
29 ERDİL SEYHUN OLCAY 1075   TUR BİREYSEL
30 ISMAYILOVA SALBINAZ   1074 AZE AZE
31 ÇALIŞKAN TUNA 1074   TUR BİREYSEL
32 TİRYAKİ GÜRAY KAĞAN 1070   TUR BİREYSEL
33 ÇANKAYA TAN 1064   TUR BİREYSEL
34 ÇETİNKAYA DAMLA 1056   TUR BİREYSEL
35 KAPLAN NAZLI YAĞMUR 1052   TUR BİREYSEL
36 YILDIRIM BARIŞ 1051   TUR BİREYSEL
37 GÜLSÜN KARLA 1046   TUR BİREYSEL
38 TURNA FETHİ ŞEMS 1043   TUR BİREYSEL
39 KANAT URAS 1042   TUR BİREYSEL
40 EKOL KUZEY ADLER 1026   TUR BİREYSEL
41 ALİBEYOĞLU CAN 1011   TUR BİREYSEL
42 TARIM MURADİYE İREM 1000   TUR BİREYSEL
43 TÜREL TUĞÇE 1000   TUR BİREYSEL
44 İDİLGİL BERKE     TUR BİREYSEL
Turkish Chess Federation ©