English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
10 YAŞ VE ALTI
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ (6342213), FI MENDERES SARGIN (6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM (34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ (6387233), NA YAKUP COŞKUN (6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1174
Tarih : 05.09.2018 'e 07.09.2018
Baslangic Sıralaması
 
NO SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ÜLKE
1 JALİLZADA OMER 1670 1405 AZE BİREYSEL
2 ACAR MUHAMMED EFE 1566 1314 TUR BİREYSEL
3 ERTABAK ARAL 1553 1539 TUR TÜRK HAVA YOLLARI (THY) SPOR KULÜBÜ
4 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1510   TUR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE
5 BAŞDOĞAN DORUK 1509   TUR BİREYSEL
6 EFE AHMET ASAF 1477 1063 TUR ATAKENT ELİT SPOR KULÜBÜ
7 YALÇIN ARDA YUSUF 1477 1018 TUR YALOVA ALTINKALE SATRANÇ SPOR
8 ALSAÇ ALPER TOLGA 1443   TUR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE
9 SEFİK SİNAN 1440 1155 TUR BİREYSEL
10 AKKAYA YİĞİT 1425 1320 TUR YALOVA ALTINKALE SATRANÇ SPOR
11 KARA KUTSAL KUZEY 1424 1254 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ
12 GÜNEŞ EDİZ 1410   TUR BİREYSEL
13 ATAY ALP ŞEVKET 1395   TUR BİREYSEL
14 ÇETİN ARDA DENİZ 1394   TUR BİREYSEL
15 ÖZKAN MEHMET EMİR 1393   TUR BİREYSEL
16 DİRİKOLU DENİZ 1376 1036 TUR YALOVA ALTINKALE SATRANÇ SPOR
17 AKYÜREK SARP KUANT 1374   TUR BİREYSEL
18 ÖZSÖĞÜT ATA 1373   TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ
19 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1359   TUR VEZİRKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
20 YANCI BARIŞ EMRE 1354   TUR BİREYSEL
21 ÇALIŞKAN ALP 1344   TUR BİREYSEL
22 YETİŞ ALİ TOPRAK 1341   TUR SİİRT İSTANBUL YAVUZ SELİM OKU
23 ALPASLAN UTKU 1340   TUR BİREYSEL
24 KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ 1338   TUR BİREYSEL
25 MİRZA EMRE 1334   TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ
26 ÖZCAN MEHMET KUZEY 1333   TUR BİREYSEL
27 ALAKEL HASAN UTKU 1328   TUR BİREYSEL
28 KIRAY ONAT 1315   TUR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE
29 ERTÜRK NEHİR 1314 1172 TUR BİREYSEL
30 ERTURAN CAN 1284   TUR BİREYSEL
31 KUTBAY ÖZLEM 1219 1272 TUR BİREYSEL
32 PULLUKÇU İRFAN KEREM 1268   TUR BİREYSEL
33 SÖNMEZ ECE NAZ 1241 1184 TUR ÇERKEZKÖY BELEDİYE GENÇLİK SPO
34 EFETAŞKIN CAN 1233   TUR BİREYSEL
35 ÖZYİĞİT MEHMET EMİR 1210   TUR BİREYSEL
36 TİRYAKİ ONUR CAN 1192   TUR BİREYSEL
37 SOMER JİLBER JAN 1178   TUR BİREYSEL
38 SARI ARDA 1175   TUR BİREYSEL
39 DURAN ZEYNEP EMİNE 1161   TUR YALOVA ALTINKALE SATRANÇ SPOR
40 GHAREHDAGHI AYDA 1156 1045 TUR BİREYSEL
41 KURT MERT TUNA 1142   TUR BİREYSEL
42 KARUN TOPRAK 1130   TUR BİREYSEL
43 ERDİL AHSEN 1128   TUR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE
44 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1121   TUR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE
45 DOĞRU MEHMET AKİF 1114   TUR BİREYSEL
46 PİKER ELİF 1084   TUR BİREYSEL
47 SEDEF ECRİN ELA 1063   TUR BİREYSEL
48 GÖKSOY ATİLLA 1061   TUR BİREYSEL
49 OKAY CAN SÖKMEN 1055   TUR BİREYSEL
50 DEVRAN MERT 1049   TUR BİREYSEL
51 EZİKOĞLU GAREN 1015   TUR BİREYSEL
52 SOMER ARIN ROY 1000   TUR BİREYSEL
53 AYTEKİN ZEYNEP ECE     TUR KARADENİZ VAKFI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
54 GÖKÇE DENİZ ÖZGÜR     TUR BİREYSEL
Turkish Chess Federation ©