English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 4 de 04.09.2018 da 12:30 Tur Bitiş Saati : 16:45
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR 3 1 - 0 3 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI
2 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR 3 1 - 0 3 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR
3 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR 3 0 - 1 3 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR
4 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR 3 0 - 1 3 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA
5 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR 3 ½ - ½ 3 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR
6 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR 3 1 - 0 3 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR
7 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR 0 - 1 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR
8 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI 1 - 0 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR
9 ŞAR CAN 1779 1786 TUR 1 - 0 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR
10 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR 0 - 1 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR
11 AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR 0 - 1 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR
12 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR 0 - 1 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR
13 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR 1 - 0 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE
14 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR 0 - 1 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR
15 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR ½ - ½ AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR
16 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR 1 - 0 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR
17 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR ½ - ½ 2 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR
18 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR 2 0 - 1 2 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR
19 DURAN EMRAH 1875   TUR 2 ½ - ½ 2 DURAK CAN 1628 1442 TUR
20 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE 2 1 - 0 2 KARA KAAN 1622 1526 TUR
21 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR 2 1 - 0 2 CAN İLHAN 1836 1744 TUR
22 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR 2 1 - 0 2 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR
23 KONUK ALİ 1802 1808 TUR 2 1 - 0 2 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR
24 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR 2 0 - 1 2 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR
25 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE 2 0 - 1 2 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR
26 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR 2 1 - 0 2 TORUN UFUK 1733 1649 TUR
27 EREN KUBİLAY 1603   TUR 2 0 - 1 2 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR
28 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR 2 ½ - ½ 2 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ
29 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR 2 0 - 1 2 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR
30 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ 2 0 - 1 2 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR
31 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR 2 1 - 0 2 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR
32 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR 2 0 - 1 2 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR
33 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR 2 1 - 0 2 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR
34 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR 2 1 - 0 2 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR
35 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR 2 0 - 1 2 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR
36 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ 2 ½ - ½ 2 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR
37 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR 2 ½ - ½ 2 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR
38 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR 2 ½ - ½ 2 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR
39 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR 2 0 - 1 2 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR
40 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR 2 0 - 1 2 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR
41 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR 2 ½ - ½ 2 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR
42 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR 2 0 - 1 2 METE BURAK 1612 1648 TUR
43 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR 2 1 - 0 2 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR
44 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR 2 ½ - ½ 2 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR
45 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR 1 - 0 2 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE
46 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR ½ - ½ ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR
47 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR 0 - 1 SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR
48 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR 1 - 0 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR
49 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR 0 - 1 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR
50 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR 0 - 1 METİN ENİS 1483 1416 TUR
51 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR 1 - 0 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR
52 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR 1 1 - 0 1 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR
53 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR 1 0 - 1 1 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ
54 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR 1 0 - 1 1 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR
55 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR 1 1 - 0 1 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED
56 OLGUN EFE 1539 1334 TUR 1 + - - 1 AYHAN ATEŞ ATABEY 1391 1101 TUR
57 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR 1 1 - 0 1 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR
58 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR 1 0 - 1 1 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR
59 KHALİLOV EMİN   1528 AZE 1 1 - 0 1 GÖK YEKTA 1372   TUR
60 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR 1 1 - 0 1 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER
61 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR 1 1 - 0 1 ASLAN MERT 1370   TUR
62 SOYER DENİZ 1376   TUR 1 1 - 0 1 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE
63 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR 1 + - - 1 AKSÖZ ALPEREN 1282   TUR
64 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR 1 1 - 0 1 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR
65 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR 1 0 - 1 1 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR
66 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR 1 1 - 0 1 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR
67 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR 1 1 - 0 1 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR
68 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR 1 1 - 0 1 ESER EFE 1240   TUR
69 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR 1 0 - 1 1 ATABEYOĞLU SELİN F 1215   TUR
70 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR 1 ½ - ½ 1 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR
71 ALAN ARDA 1320 1072 TUR 1 ½ - ½ 1 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR
72 GÖKER AHMET 1283   TUR 1 0 - 1 1 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR
73 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR 1 0 - 1 1 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE
74 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR 1 1 - 0 1 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR
75 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE 1 1 - 0 1 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR
76 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR 1 + - - 1 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR
77 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR 1 1 - 0 1 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR
78 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE 1 0 - 1 1 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR
79 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR 1 1 - 0 1 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR
80 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR 1 1 - 0 1 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR
81 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR ½ 0 - 1 1 ESUR HARUN     TUR
82 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR ½ 1 - 0 ½ ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR
83 TOKDEMİR YİĞİT 1148   TUR ½ 0 - 1 ½ DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR
84 KOÇ EROL   1493 FRA 0 1 - 0 ½ ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR
85 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE 0 1 - 0 0 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR
86 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR 0 1 - 0 0 AZIMZADE SULEYMAN     AZE
87 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR 0 1 - 0 0 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR
88 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR 0 0 - 1 0 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR
89 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR 0 1 - 0 0 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE
90 ARSLAN ASYA F 1115   TUR 0 - - + 0 ÖZER MUSTAFA KEMAL 1193   TUR
91 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR 0 0 - 1 0 ÇALIŞIR HASAN     TUR
92 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR 0 0 - 1 0 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR
CANSIZ TARIK     TUR 0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation ©