English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN(6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1512
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 5 de 04.09.2018 da 18:30 Tur Bitiş Saati: 22:42
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA 4 1 - 0 4 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR
2 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR 4 1 - 0 4 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR
3 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR ½ - ½ 4 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR
4 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR ½ - ½ MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI
5 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR ½ - ½ ŞAR CAN 1779 1786 TUR
6 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR ½ - ½ ŞEN İREM F 1746 1691 TUR
7 EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR 0 - 1 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR
8 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR 1 - 0 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR
9 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR 3 0 - 1 3 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR
10 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI 3 1 - 0 3 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR
11 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR 3 1 - 0 3 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE
12 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR 3 0 - 1 3 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR
13 METE BURAK 1612 1648 TUR 3 ½ - ½ 3 KONUK ALİ 1802 1808 TUR
14 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR 3 1 - 0 3 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR
15 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR 3 0 - 1 3 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR
16 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR 3 1 - 0 3 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR
17 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR 3 0 - 1 3 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR
18 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR 3 0 - 1 3 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR
19 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR 3 0 - 1 3 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR
20 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR 3 1 - 0 3 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR
21 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR 3 0 - 1 3 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR
22 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR 3 1 - 0 3 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR
23 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR 0 - 1 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR
24 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR 1 - 0 DURAN EMRAH 1875   TUR
25 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR ½ - ½ BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR
26 DURAK CAN 1628 1442 TUR ½ - ½ AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR
27 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ 1 - 0 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR
28 SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR 1 - 0 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR
29 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR 0 - 1 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR
30 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE ½ - ½ SATICI AYDIN 1696 1605 TUR
31 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR ½ - ½ WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ
32 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR ½ - ½ RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR
33 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR 0 - 1 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR
34 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR ½ - ½ EV EMRE (B) 1667 1549 TUR
35 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR 1 - 0 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR
36 METİN ENİS 1483 1416 TUR 0 - 1 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR
37 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR 0 - 1 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR
38 CAN İLHAN 1836 1744 TUR 2 1 - 0 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR
39 ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR 2 1 - 0 2 KHALİLOV EMİN   1528 AZE
40 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR 2 0 - 1 2 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR
41 TORUN UFUK 1733 1649 TUR 2 1 - 0 2 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR
42 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR 2 1 - 0 2 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR
43 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR 2 1 - 0 2 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ
44 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ 2 0 - 1 2 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR
45 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR 2 ½ - ½ 2 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR
46 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR 2 0 - 1 2 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR
47 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR 2 0 - 1 2 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR
48 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR 2 1 - 0 2 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR
49 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR 2 0 - 1 2 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR
50 KAYACI İSMAİL (B) 1419   TUR 2 0 - 1 2 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR
51 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE 2 1 - 0 2 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR
52 KARA KAAN 1622 1526 TUR 2 1 - 0 2 SOYER DENİZ 1376   TUR
53 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR 2 1 - 0 2 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR
54 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR 2 0 - 1 2 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR
55 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR 2 1 - 0 2 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR
56 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR 2 0 - 1 2 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR
57 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR 2 1 - 0 2 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR
58 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE 2 ½ - ½ 2 EREN KUBİLAY 1603   TUR
59 ATABEYOĞLU SELİN F 1215   TUR 2 0 - 1 2 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR
60 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR 2 1 - 0 2 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE
61 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR 2 0 - 1 2 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR
62 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE 2 0 - 1 2 OLGUN EFE 1539 1334 TUR
63 ESUR HARUN     TUR 2 ½ - ½ 2 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR
64 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR 2 0 - 1 2 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR
65 KARACA LEVENT 1643 1468 TUR 1 - 0 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR
66 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR 0 - 1 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR
67 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR 0 - 1 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR
68 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR 1 - 0 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR
69 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR 1 - 0 ALAN ARDA 1320 1072 TUR
70 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR 1 - 0 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR
71 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR 1 0 - 1 1 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR
72 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER 1 1 - 0 1 KAYACI HASAN (B) 1399 1294 TUR
73 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE 1 1 - 0 1 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR
74 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR 1 1 - 0 1 GÖK YEKTA 1372   TUR
75 ASLAN MERT 1370   TUR 1 0 - 1 1 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR
76 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR 1 0 - 1 1 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR
77 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR 1 1 - 0 1 KOÇ EROL   1493 FRA
78 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR 1 1 - 0 1 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR
79 ESER EFE 1240   TUR 1 0 - 1 1 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE
80 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR 1 0 - 1 1 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR
81 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR 1 0 - 1 1 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR
82 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR 1 1 - 0 1 GÖKER AHMET 1283   TUR
83 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR 1 1 - 0 1 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR
84 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR 1 + - - 1 ÖZER MUSTAFA KEMAL 1193   TUR
85 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR 1 1 - 0 1 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR
86 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR 1 1 - 0 1 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR
87 CANSIZ TARIK     TUR 1 0 - 1 1 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR
88 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED 1 0 - 1 1 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE
89 ÇALIŞIR HASAN     TUR 1 1 - 0 ½ ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR
90 ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR ½ 0 - 1 ½ ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR
91 ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR ½ 0 - 1 ½ TOKDEMİR YİĞİT 1148   TUR
92 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR 0 ½ - ½ 0 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR
93 ÇALIŞKAN FİKRET 1348 1317 TUR 0 1 - 0 0 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR
94 AVCI ADEM 1204 1314 TUR 0 1 - 0 0 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR
95 AZIMZADE SULEYMAN     AZE 0 0 - 1 0 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR
96 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE 0 0 - 1 0 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR
Turkish Chess Federation ©