English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
10 YAŞ VE ALTI
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ (6342213), FI MENDERES SARGIN (6352057)
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM (34507363)
Başhakem Yardımcıları : NA BUĞRA AYYILDIZ (6387233), NA YAKUP COŞKUN (6373160)
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Rating-Ø : 1282
Tarih : 05.09.2018 'e 07.09.2018
 
Tur 7 de 07.09.2018 da 15:00 Tur Bitiş Saati:17:58
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 ACAR MUHAMMED EFE 1566 1314 TUR 5 1 - 0 5 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1510   TUR
2 ERTABAK ARAL 1553 1539 TUR 5 ½ - ½ 5 EFE AHMET ASAF 1477 1063 TUR
3 JALİLZADA OMER 1670 1405 AZE 1 - 0 4 AKKAYA YİĞİT 1425 1320 TUR
4 BAŞDOĞAN DORUK 1509   TUR 4 1 - 0 4 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1359   TUR
5 YALÇIN ARDA YUSUF 1477 1018 TUR 4 1 - 0 4 ALPASLAN UTKU 1340   TUR
6 SEFİK SİNAN 1440 1155 TUR 4 1 - 0 4 ALAKEL HASAN UTKU 1328   TUR
7 YETİŞ ALİ TOPRAK 1341   TUR 4 0 - 1 4 GÜNEŞ EDİZ 1410   TUR
8 SÖNMEZ ECE NAZ 1241 1184 TUR 4 1 - 0 4 AKYÜREK SARP KUANT 1374   TUR
9 PULLUKÇU İRFAN KEREM 1268   TUR 0 - 1 ÇETİN ARDA DENİZ 1394   TUR
10 KIRAY ONAT 1315   TUR ½ - ½ DİRİKOLU DENİZ 1376 1036 TUR
11 ERTÜRK NEHİR 1314 1172 TUR ½ - ½ YANCI BARIŞ EMRE 1354   TUR
12 ALSAÇ ALPER TOLGA 1443   TUR 3 ½ - ½ KUMKUMOĞLU YİĞİT DENİZ 1338   TUR
13 KARA KUTSAL KUZEY 1424 1254 TUR 3 1 - 0 3 EFETAŞKIN CAN 1233   TUR
14 ATAY ALP ŞEVKET 1395   TUR 3 1 - 0 3 TİRYAKİ ONUR CAN 1192   TUR
15 KUTBAY ÖZLEM 1219 1272 TUR 3 ½ - ½ 3 ÖZKAN MEHMET EMİR 1393   TUR
16 ÖZCAN MEHMET KUZEY 1333   TUR 3 ½ - ½ 3 ÖZSÖĞÜT ATA 1373   TUR
17 ERTURAN CAN 1284   TUR 3 1 - 0 SARI ARDA 1175   TUR
18 MİRZA EMRE 1334   TUR 1 - 0 PİKER ELİF 1084   TUR
19 ÖZYİĞİT MEHMET EMİR 1210   TUR ½ - ½ GÜNEŞ ÖMER FARUK 1121   TUR
20 SOMER JİLBER JAN 1178   TUR 0 - 1 SOMER ARIN ROY 1000   TUR
21 ÇALIŞKAN ALP 1344   TUR 2 ½ - ½ 2 KARUN TOPRAK 1130   TUR
22 EZİKOĞLU GAREN 1015   TUR 2 1 - 0 2 DURAN ZEYNEP EMİNE 1161   TUR
23 KURT MERT TUNA 1142   TUR 2 0 - 1 2 DOĞRU MEHMET AKİF 1114   TUR
24 DEVRAN MERT 1049   TUR 2 1 - 0 AYTEKİN ZEYNEP ECE     TUR
25 GHAREHDAGHI AYDA 1156 1045 TUR 1 - 0 ERDİL AHSEN 1128   TUR
26 OKAY CAN SÖKMEN 1055   TUR 1 0 - 1 1 SEDEF ECRİN ELA 1063   TUR
27 GÖKÇE DENİZ ÖZGÜR     TUR 0 0 - 1 1 GÖKSOY ATİLLA 1061   TUR
Turkish Chess Federation ©