English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb
image001
tsf_logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
ULUSLARARASI İSTANBUL AÇIK SATRANÇ TURNUVASI 2018
KATEGORİ B
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI
Turnuva Direktörü : IA GÖKMEN MUŞ(6342213), FI MENDERES SARGIN( 6352057)  
Başhakem : FA CÜNEYT KAMİL YILDIRIM(34507363)  
Başhakem Yardımcıları: NA BUĞRA AYYILDIZ(6387233), NA YAKUP COŞKUN(6373160)  
Yer : KARADENİZ EĞİTİM KÜLTÜR VE ÇEVRE KORUMA VAKFI  
Rating-Ø : 1506
Tarih : 02.09.2018 'e 08.09.2018
 
Tur 2 de 02.09.2018 da 17:30 Tur Bitiş Saati: 22.01
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO FED PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO FED
1 YILDIZ ERHAN 1898 1777 TUR 1 0 - 1 1 AÇIKGÖZ ÖNDER 1661 1565 TUR
2 KAYMAK CENK BAHADIR 1658 1549 TUR 1 0 - 1 1 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1894 1834 TUR
3 DURAN EMRAH 1875   TUR 1 1 - 0 1 KALYONCUOĞLU NACİ CAN 1656 1164 TUR
4 ÇIBIK BÜLENT 1652 1598 TUR 1 0 - 1 1 HAKKAKIFARD PEDRAM 1873 1815 IRI
5 KAVACIK AHMET 1859 1800 TUR 1 1 - 0 1 YILMAZ GÖKÇEN F 1651 1540 TUR
6 ÖZGÜR SİNA F 1649 1524 TUR 1 0 - 1 1 YETKİN AYHAN 1857 1801 TUR
7 TEYMUROV ELNUR   1854 AZE 1 0 - 1 1 ADIGÜZEL ERAY 1640 1404 TUR
8 ÖZEN METEHAN 1645 1425 TUR 1 ½ - ½ 1 ACAR CENGİZ CAN 1839 1755 TUR
9 MEHRINEJAD MANSOUR   1839 IRI 1 ½ - ½ 1 YALÇINKAYA EFE 1634 1503 TUR
10 TOPÇU TİBET TUNA 1642 1569 TUR 1 1 - 0 1 CAN İLHAN 1836 1744 TUR
11 WCM DOĞAN ŞEVVAL F 1832 1808 TUR 1 0 - 1 1 DURAK CAN 1628 1442 TUR
12 YILDIRIM SEYFETTİN ÇAĞRI (B) 1637 1522 TUR 1 0 - 1 1 GEZİCİ ÖMER ATA 1795 1697 TUR
13 ŞAR CAN 1779 1786 TUR 1 1 - 0 1 KARA KAAN 1622 1526 TUR
14 YILMAZ ARAS 1618 1632 TUR 1 0 - 1 1 ÖNEY FATMA NUR F 1718 1785 TUR
15 AKDAŞ EMRE 1784 1684 TUR 1 1 - 0 1 SOYDAN İNAN 1620 1440 TUR
16 GENÇ NURİ GENÇAY 1773 1681 TUR 1 1 - 0 1 AKBAŞ ÖZGÜN ALP 1618 1443 TUR
17 DEMİRÖZ ALP 1582 1626 TUR 1 0 - 1 1 TUNCA SERHAT 1770 1658 TUR
18 HAMİDOVA SAMAYA F   1622 AZE 1 0 - 1 1 BAYRAMOV ARAZ   1750 FRA
19 ŞEN İREM F 1746 1691 TUR 1 1 - 0 1 ÇELİK YÜCEL 1615 1561 TUR
20 TOPŞİR FURKAN 1737 1550 TUR 1 1 - 0 1 ÇOLAK DEMİR 1611 1416 TUR
21 KABACA ERDEM 1619 1448 TUR 1 0 - 1 1 TORUN UFUK 1733 1649 TUR
22 TEMİZER UMUT 1617 1378 TUR 1 0 - 1 1 KOÇ DENİZ 1728 1594 TUR
23 OCAKAÇAN DENİZ 1728 1650 TUR 1 1 - 0 1 ÖNER ENGİN 1610 1413 TUR
24 ÖZATEŞ VEYSEL 1615 1508 TUR 1 1 - 0 1 ELMAS MUSTAFA 1722 1621 TUR
25 PEKTAŞ GÖKDENİZ 1718 1602 TUR 1 1 - 0 1 BOLU YAĞMUR F 1605 1401 TUR
26 ÖZEN MEDENİ 1717 1686 TUR 1 0 - 1 1 ELJAN ABDULKARİMLİ   1595 AZE
27 EREN KUBİLAY 1603   TUR 1 0 - 1 1 GÖKKAYA MURAT BORA 1714 1611 TUR
28 SHAIKHANI MOUJAHED 1711 1661 SYR 1 ½ - ½ 1 EFENDİOĞLU RASİM ERAY 1590 1489 TUR
29 MUŞTU MEHMET ARDA 1584 1467 TUR 1 ½ - ½ 1 MUŞTU HATİCE ASLI F 1710 1502 TUR
30 FAYYADH ASİF ABDULLAH   1707 IRQ 1 ½ - ½ 1 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1577 1413 TUR
31 KARASAKAL DENİZ F 1573 1395 TUR 1 1 - 0 1 AL-FAYYADH ZAİNAB ASİF ABDULAH F   1705 IRQ
32 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F 1696 1573 TUR 1 0 - 1 1 AKÇAKOCA ALİ 1565 1541 TUR
33 GEZER EKREM BARIŞ 1563 1397 TUR 1 0 - 1 1 SATICI AYDIN 1696 1605 TUR
34 AÇIKGÖZ AKIN 1691 1688 TUR 1 1 - 0 1 YILMAZEL İSMAİL KUZEY 1552 1380 TUR
35 YEŞİL ARDA 1558 1494 TUR 1 ½ - ½ 1 BAĞCI HİKMET 1691 1611 TUR
36 TAHAOĞLU ERKİN 1689 1623 TUR 1 0 - 1 1 TINMAZ KEREM 1508 1280 TUR
37 OLGUN HAYRİ ATAHAN 1547 1380 TUR 1 0 - 1 1 ERYILMAZ EMRE 1688 1432 TUR
38 TEPELİ HÜSEYİN 1687 1574 TUR 1 1 - 0 1 DENİZ YAĞIZ EFE 1461 1271 TUR
39 GÜMÜŞ ARDA 1499 1313 TUR 1 0 - 1 1 SÜER HALİL CENK 1685 1582 TUR
40 SÖNMEZ YUNUS (B) 1448 1252 TUR 1 1 - 0 1 ODABAŞI NAİL 1683 1552 TUR
41 YEŞİL AZRA F 1431 1243 TUR 1 0 - 1 1 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1675 1548 TUR
42 BAPOĞLU İBRAHİM 1669 1602 TUR 1 ½ - ½ 1 AYDIN ARDA 1381 1246 TUR
43 ALAN ARDA 1320 1072 TUR 1 0 - 1 1 ERSOY EMRE 1669 1557 TUR
44 EV EMRE (B) 1667 1549 TUR 1 1 - 0 1 BAYRAMLİ RAFAEL   1175 AZE
45 KURDİ YAMAN RAMSİ     SYR 1 0 - 1 1 ÇIBIK HÜSEYİN BORA 1646 1666 TUR
46 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1663 1513 TUR 1 1 - 0 1 KAVRUT NECEF ALP 1099   TUR
47 ÖZTUKSAVUL İDA 1483 1258 TUR ½ 0 - 1 ½ ŞENYÜZ MUSTAFA ZORBEY 1829 1760 TUR
48 ÖZGÜR ALGAN 1510 1340 TUR ½ 0 - 1 ½ EKİNCİ BERKAY 1776 1612 TUR
49 BARUTCU BAHADIR 1730 1580 TUR ½ 1 - 0 ½ ESER EFE 1240   TUR
50 YILDIRIM ÖMER YİĞİT 1265   TUR ½ 1 - 0 ½ KARACA LEVENT 1643 1468 TUR
51 ATAMAN BARIŞ 1620 1489 TUR ½ 1 - 0 ½ TOKDEMİR YİĞİT 1148   TUR
52 SEDEF ELİF TUANA F 1608 1452 TUR ½ 1 - 0 ½ ÖNGEL ŞEMSETTİN ALPAY 1441 1311 TUR
53 ŞİMŞEK DENİZ (B) 1313 1204 TUR ½ 0 - 1 0 KOÇER AHMET DORUK 1793 1624 TUR
54 KONUK ALİ 1802 1808 TUR 0 1 - 0 0 AYHAN ATEŞ ATABEY 1391 1101 TUR
55 GÜLEŞ CİHAN 1762 1747 TUR 0 0 - 1 0 GÖK YEKTA 1372   TUR
56 DURSUN ÖMER 1397 1242 TUR 0 0 - 1 0 UYANIK TOYGUN 1744 1589 TUR
57 BARUTÇU HÜSEYİN 1382 1297 TUR 0 0 - 1 0 ISAKOV MUKHAMMAD 1717 1557 KGZ
58 WCM AL-FAYYADH YAMAMA ASİF ABDULA F   1678 IRQ 0 1 - 0 0 ASLAN MERT 1370   TUR
59 SOYER DENİZ 1376   TUR 0 0 - 1 0 METE BURAK 1612 1648 TUR
60 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR 0 ½ - ½ 0 DOĞAN HALİT 1353 1368 TUR
61 AYDOĞDU ALİ EMRE 1592   TUR 0 ½ - ½ 0 ERSÖZ CELALETTİN 1362 1318 TUR
62 YAMAN FUAT 1371 1284 TUR 0 0 - 1 0 CEYLAN GÖKSU 1561 1387 TUR
63 BARDAKCI HÜSEYİN KEREM 1368 1299 TUR 0 0 - 1 0 YILMAZ KUZEY 1540 1406 TUR
64 TEZER YUSUF EFE 1366 1225 TUR 0 0 - 1 0 DİKİLİTAŞ BEREN 1531 1382 TUR
65 KILIÇASLAN ÖZGÜR 1531 1518 TUR 0 1 - 0 0 KAZMA ERHAN (B) 1354 1138 TUR
66 YETER ORHAN (B) 1357 1191 TUR 0 0 - 1 0 ÖNER ARDA CANER 1519 1530 TUR
67 KHALİLOV EMİN   1528 AZE 0 1 - 0 0 YILDIZ DEMİR KÜRŞAT 1326 1250 TUR
68 ÇALIŞKAN FİKRET 1348 1317 TUR 0 0 - 1 0 MOHAMED HANY HASSAN OSMAN   1527 PER
69 ÖZBEK EGE 1526 1250 TUR 0 1 - 0 0 AVCI ADEM 1204 1314 TUR
70 BAŞPINAR DİLA F 1308 1201 TUR 0 0 - 1 0 AHMADOV ORKHAN   1523 AZE
71 DURUÇAY ETEM 1523 1510 TUR 0 0 - 1 0 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1312   TUR
72 MÜJDECİ MUHAMMED DİYAR 1283 1278 TUR 0 1 - 0 0 DURUÇAY UYGAR 1514 1263 TUR
73 ARPA ENES SALİH 1500 1304 TUR 0 - - + 0 GÖKER AHMET 1283   TUR
74 ÇÜNER CEYHUN 1500 1443 TUR 0 1 - 0 0 AKSÖZ ALPEREN 1282   TUR
75 ŞAHİNBAŞ UTKU 1282 1275 TUR 0 1 - 0 0 GÜNEŞ AHMET 1498 1443 TUR
76 YILMAZ DUYGU SILA F 1498 1349 TUR 0 1 - 0 0 KIRCA İZZET BURKAY 1272 1226 TUR
77 KOÇ EROL   1493 FRA 0 0 - 1 0 HUSEYNZADE TAMERLAN   1250 AZE
78 ARSLAN SENA F 1242 1170 TUR 0 ½ - ½ 0 METİN ENİS 1483 1416 TUR
79 AVSEREN MUHAMMET EMİR 1227   TUR 0 ½ - ½ 0 AKTÜRK MUSTAFA DENİZ 1479 1363 TUR
80 KAZIMLI VUSAL   1473 AZE 0 0 - 1 0 ATABEYOĞLU SELİN F 1215   TUR
81 SAYDAM NİHAT 1453 1321 TUR 0 1 - 0 0 ÖZER MUSTAFA KEMAL 1193   TUR
82 KARİMLİ YUSİF   1193 AZE 0 1 - 0 0 SAFİ ABDULLAH 1449 1419 TUR
83 TAŞCI DOĞUKAN EYÜP 1185   TUR 0 0 - 1 0 ŞENSES HAMZA OĞUZ 1446 1280 TUR
84 ŞENYÜZ KUTAY EMRE 1444 1201 TUR 0 1 - 0 0 GÖKBULUT ÖZGÜR 1180 1144 TUR
85 KORKMAZ SERDAR (B) 1440 1345 TUR 0 1 - 0 0 ÇETİN EMRE 1180 1102 TUR
86 ÖZBEK MEHMET AYTAÇ 1176   TUR 0 1 - 0 0 BİLMİŞ MERT 1438 1035 TUR
87 DEMİRKAYA ATABERK 1437 1375 TUR 0 1 - 0 0 CANSIZ ENES TAHA 1126   TUR
88 ÇELEBİ ALP EREN 1159   TUR 0 0 - 1 0 TANRIVERDİ CÜNEYT 1431 1294 TUR
89 BİNGÖL ÇINAR 1132   TUR 0 0 - 1 0 PAKYÜREK MEHMET EFE 1424 1228 TUR
90 KAYACI İSMAİL (B) 1419   TUR 0 1 - 0 0 GÜVENİN HÜSEYİN (B) 1030   TUR
91 ARSLAN ASYA F 1115   TUR 0 0 - 1 0 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1418 1280 TUR
92 COGHİLL DENİZ 1416 1281 TUR 0 1 - 0 0 AZIMZADE SULEYMAN     AZE
93 AZİMZADE MAHAMMAD   1073 AZE 0 1 - 0 0 BAŞPINAR ELA F 1415 1296 TUR
94 AKBAŞ ARIN KAAN 1410 1112 TUR 0 0 - 1 0 ESUR HARUN     TUR
95 ESEN SERHAT (B) 1000   TUR 0 0 - 1 0 ÖZBEK CELAL 1407 1351 TUR
96 CEYLAN GÖKTUĞ 1401 1200 TUR 0 1 - 0 0 RİZVANOGHLU ARZUMAN     AZE
97 CANSIZ TARIK     TUR 0 0 - 1 0 CHAMULEAU BENOİT 1401 1353 NED
98 KATIRCI UMUT 1401 1147 TUR 0 1 - 0 0 ÇALIŞIR HASAN     TUR
99 ÇAKIN MERT     TUR 0 1 - 0 0 KAYACI HASAN (B) 1399 1294 TUR
Turkish Chess Federation ©