English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)

banner_kayit2a

banner_kayitliste

gsb_logo_2019
image001
tsf_logo_2015

Arşiv

No valid database connection Table 'tsf_content' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT MONTH( created ) AS created_month, created, id, sectionid, title, YEAR(created) AS created_year FROM tsf_content WHERE ( state = -1 AND checked_out = 0 AND sectionid != 0) GROUP BY created_year DESC, created_month DESC LIMIT 0, 10
6. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Hakemlerimiz
 
6. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası Kapanış Töreni


2019 İstanbul Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı'nın ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı salonlarında gerçekleştirildi.
11 ülkeden toplamda 421 sporcunun kıran kırana mücadele ettiği turnuvanın kapanış töreni Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkz TULAY, Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı Başkanı Yusuf CEVAHİR, Başkan Yardımcısı Hamit TAHAN, Vakıf Üyesi Yavuz TELLİOĞLU, Vakıf Üyesi Murat KOTRA, Vakıf Üyesi Mustafa YAZICI, Vakıf Üyesi Tuncer YILMAZ, Vakıf Genel Sekreteri Hüseyin GÜLER, TSF MHK Başkanı Ahmet UÇTU, İstanbul İl Temsilcisi Rıza ÖNEY, Turnuva Gözlemcisi IA İsmet ARVİT, Turnuva Başhakemi IA Bilge İbrahim ÖZEL ve Turnuva Genel Koordinatörü IA Hakan ÖZGÜR, Sporcular, Antrenörler, Misafirler ile gerçekleştirildi.
Protokol konuşmalarından sonra TSF Başkanı TULAY fidan sertifikasını Karadeniz Vakfı Başkanı Yusuf CEVAHİR’e takdim edip ödül törenine geçildi.


Fotoğraf Galerisi

Read more...
 
30 Ağustos Zafer Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

 

30 Ağustos Zafer Bayramımızı Sporcular, Antrenörler ve Misafirlerimizle birlikte büyük bir coşkuyla coşkuyla kutladık.

6. Uluslararası İstanbul Satranç Turnuvası Genel Koordinatörü IA Hakan ÖZGÜR'ün ve Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı Genel Sekreteri Hüseyin GÜLER'in günün anlam ve önemine ilişkin kısa konuşmalarının ardından çocuklarımız ellerinde bayraklarıyla coşkulu bir şekilde 6. tura girdiler.

 
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
Zafer Bayramınız Kutlu Olsun


30 Ağustos 1922’de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu büyük zaferin ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.

Türkiye Satranç Federasyonu olarak Türkiye'mizin Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

 
6. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası

Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun birlikte düzenlediği Azerbaycan'dan 25, Gürcistan'dan 3, İran'dan 9, Türkmenistan'dan 5, Umman'dan 6, Amerika, Hollanda, Ürdün, Tunus, Suriye ve Peru'dan 1'er sporcu ve 43 ilden toplam 449 sporcunun katıldığı 6. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası 26 Ağustos 2019 18:15'de açılış töreni ile başladı.

Açılış törenine  
Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı Başkanı Yusuf CEVAHİR, TSF Başkan Vekili Aşkın KELEŞ, Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı Genel Sekreteri Hüseyin GÜLER, Turnuva Genel Koordinatörü IA Hakan ÖZGÜR, İl Temsilcisi Sait Rıza Öney, Turnuva Gözlemcisi IA İsmet ARVİT, Turnuva Başhakemi IA Bilge İbrahim ÖZEL, Sporcular, Antrenörler ve Misafirler katıldı.

Turnuva A ve B kategoriisinde 9 tur 7 gün, Yaş Kategorilerinde 7 tur 3 gün sürecek.

 Fotoğraf Galerisi

 
Turkish Chess Federation ©